Наша мета — здоров'я вашої дитини!

DOCTOR U.
ДИТЯЧА КІМНАТА ЗДОРОВ'Я

Часто лікування полягає в правильній організації режиму сну, відпочинку, простору навколо дитини, а не в призначенні великої кількості складних ліків. У призначенні лікування ми керуємось світовими стандартами, доказовою медициною, рекомендаціями ведучих професійних спільнот.

Природа дала нам достатньо, щоб вирости здоровою людиною без зайвих втручань. У питаннях спірних завжди порекомендуєю Вам досвідчених і знаючих колег, які допоможуть розібратися з ситуацією.
Ми навчимо відвідувати лікаря без сліз!
Юлія Самофал
Лікар-педіатр, власниця
Я змалечку мріяла бути лікарем. Мені шалено хотілось потрапити в лікарню, щоб подивитись як це працює. Але ніхто з моїх родичів не був медичним працівником і дитиною я була здоровою. В медичному коледжі я закохалась у педіатрію і вже відтоді мріяла лише про неї. Багато разів мене намагались відмовити від професії педіатра - непрестижно, мало заробляють, важка робота. Сьогодні я - Педіатр і вважаю, що це найкраща робота в світі! Я закохана по вуха і не уявляю себе кимось іншим! Запрошую у чарівний світ педіатрії, разом на шляху завжди веселіше!
Наша
команда
лікарів
Лікар-педіатр
Психолог
Ірина Яременко
Вікторія Семенцул
Альона Абраменко
Діти - це маленькі люди з великими перспективами в майбутньому, давайте допоможемо їм змінити наш світ на краще.
«Здорова дитина - запорука щасливої сім'ї»
Психологія - це моє покликання. Зцілювати словом, допомагати людям зрозуміти самих себе та знаходити вихід зі складних життєвих ситуацій, бачити усміхнені очі - найкраща нагорода за мою працю.
Робота сімейним лікарем з родинами - це досвід, який доводить, що дитина - це маленька «копія» тих, з ким вона зоростає.
"Ми всі родом з дитинства, і наші вчителі - наші батьки»

Сімейний лікар, дієтолог
Сімейний лікар
Оксана Тарасевич
"Довіра між лікарем та пацієнтом - головна умова успішного лікування. Сімейна медицина дає можливість бути ближче до кожного, стати другом усієї родини"

ЯК МИ МОЖЕМО БУТИ ВАМ КОРИСНІ?
Очний прийом у нас в кабінеті
Огляд, обстеження, призначення лікування у дружній атмосфері з привітним лікарем. І обов'язково подаруночок в кінці прийому для кращого ефекту від лікування!
Патронаж дітей
Спостереження дітей від народження до 18 років, розкажемо як зростати здоровим і мінімізувати походи в медичні установи. Консультування з питань грудного вигодовування.
Щеплення
Дітей та дорослих. Ми допоможемо скласти індивідуальний графік щеплень або надолужити пропущене. Розвіємо страхи та міфи навколо вакцинації. Безпечно, якісними вакцинами та з позитивним настроєм. Виїзна вакцинація офісів.
Оnline-рекомендації
У вигляді instagram / viber / skype дзвінку можемо поспілкуватися у ситуаціях, коли достатньо розмови без очного огляду.
Консультація лікаря вдома
Виїзд лікаря додому у Києві та Київській області. Дружній лікар проведе огляд, діагностику і призначить лікування, коли ситуація цього потребує.
Психолог
Сімейне консультування, допомога у вирішенні конфліктів, професійне орієнтування підлітків, психосоматичні розлади, поведінкові проблеми у дітей та підлітків, допомога у стресових ситуаціях.
Довідки
Оформлення довідок для поступлення у садочок, школу, відвідування спортивних секцій та гуртків.
Контакти
вул. Сергія Данченка, 16, Київ
+380 67 287 39 80
doc@doctoru.com.ua