Часто лікування полягає в правильній організації режиму сну, відпочинку, простору навколо дитини, а не в призначенні великої кількості складних ліків. У призначенні лікування ми керуємось світовими стандартами, доказовою медициною, рекомендаціями ведучих професійних спільнот.
Природа дала нам достатньо, щоб вирости здоровою людиною без зайвих втручань.
Наша мета — здоров'я вашої дитини!
Ми навчимо відвідувати лікаря без сліз!
The best ideas come as jokes. Make your thinking as funny as possible.
Design creates culture. Culture shapes values. Values determine the future.
LET'S GO!
The work you do while you procrastinate is probably the work you should be doing for the rest of your life.
Юлія Самофал
Лікар-педіатр, власниця
Я змалечку мріяла бути лікарем. Мені шалено хотілось потрапити в лікарню, щоб подивитись як це працює. Але ніхто з моїх родичів не був медичним працівником і дитиною я була здоровою. В медичному коледжі я закохалась у педіатрію і вже відтоді мріяла лише про неї. Багато разів мене намагались відмовити від професії педіатра - непрестижно, мало заробляють, важка робота. Сьогодні я - Педіатр і вважаю, що це найкраща робота в світі! Я закохана по вуха і не уявляю себе кимось іншим! Запрошую у чарівний світ педіатрії, разом на шляху завжди веселіше!
Лікар-педіатр
Сімейний лікар
Сімейний лікар, дієтолог
Ірина Яременко
Оксана Тарасевич
Альона Абраменко
Вікторія Семенцул
Психолог
Педіатр, сімейний лікар, консультант із грудного вигодовування
Олександра Доманська
НАША КОМАНДА ЛІКАРІВ
Огляд, обстеження, призначення лікування у дружній атмосфері з привітним лікарем. І обов'язково подаруночок в кінці прийому для кращого ефекту від лікування!
Спостереження дітей від народження до 18 років, розкажемо як зростати здоровим і мінімізувати походи в медичні установи. Консультування з питань грудного вигодовування.
Дітей та дорослих. Ми допоможемо скласти індивідуальний графік щеплень або надолужити пропущене. Розвіємо страхи та міфи навколо вакцинації. Безпечно, якісними вакцинами та з позитивним настроєм. Виїзна вакцинація офісів.
Очний прийом у нас в кабінеті
Патронаж дітей
Щеплення
Консультація лікаря вдома
Виїзд лікаря додому у Києві та Київській області. Дружній лікар проведе огляд, діагностику і призначить лікування, коли ситуація цього потребує.
Психолог
Сімейне консультування, допомога у вирішенні конфліктів, професійне орієнтування підлітків, психосоматичні розлади, поведінкові проблеми у дітей та підлітків, допомога у стресових ситуаціях.
Довідки
Оформлення довідок для поступлення у садочок, школу, відвідування спортивних секцій та гуртків.
ЯК МИ МОЖЕМО БУТИ ВАМ КОРИСНІ?
Оnline-рекомендації
У вигляді instagram / viber / skype дзвінку можемо поспілкуватися у ситуаціях, коли достатньо розмови без очного огляду.
вул. Сергія Данченка, 16 ЖК Ліпінка
вул. Дніпровська Набережна, 18Б ЖК Seven
Контакти